fbpx

Vildan Köseoğlu

Kişisel Gelişim Danışmanı

Kendi iç bilgilerine ve potansiyellerine ulaşmak isteyen kişilere bireysel ve kurumsal hizmet veren, kişisel gelişim ve değişim danışmanı ve eğitimcisidir.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik bölümü mezunudur.

 

Çalışma yaşamına Türkiye’nin önde gelen uluslararası telekomünikasyon şirketlerinde çalışarak başladı.

Netaş’ta ve Teletaş’ta AR-GE departmanı, ardından Siemens’te Kalite kontrol bölümünde daha sonra Turkcell’ de IT Support  ve  IT Satınalma departmanında farklı pozisyonlarda bir çok projeye imza attı. 2008’de ise iş hayatının 18 yıllık ilk bölümünü, satın alma müdürü olarak çalıştığı Doğuş Üniversitesinde noktaladı.

 

1995 – 2010 yılları arasında kişisel ve ruhsal gelişime duyduğu tutku nedeniyle bazı usta eğitimcilerden kişisel gelişim, içsel yolculuk konularında eğitimler aldı.  Daha sonra 2013 yılında koçluk eğitimlerini  Adler International Learning Academy ‘de tamamladı. Uluslararası Koçluk Federasyonundan (ICF) onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasını aldı.

 

Ardından Adler International Learning Academy’nin ICF akredite sekiz aylık ileri düzey koçluk programı Practicum’u tamamladı ve PCC (Professional Certified Coach) ACPC koç ünvanlarını alarak koçluk yetkinliklerini geliştirmeye devam etti.

 

Danışmanlığın insan odaklı yaklaşımında farklı öğrenme disiplinleri ile desteklenmesi gerektiği inancından yola çıkarak ODM Optimum Denge Modeli ODM1- ODM2 Ve ODM Aile Eğitimlerini tamamladı.

Sürekli gelişime olan inancı sebebiyle, uluslararası Thomas Gordon’un Etkili Anne ve Baba eğitimini ve eğitimcinin eğitimini de alarak (Gordon International –PET Parent Effectiveness Training) resmi eğitmeni  olarak ebeveynlere ve kurumlara eğitimler vermektedir.

 

Aldığı eğitimler arasında, Erickson Coaching İnternational’dan Team Coaching, TA (Transaksiyonel Analiz),  Point of You eğitimleri güncel olanlar olarak sayılabilir.

 

Yasemin Conker Aile Danışmanlığı Merkezi’nde Bireysel Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Randevu Alın

Vildan Köseoğlu’ndan randevu almak için iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Bizi Arayın

Merkezimizi 09:00 – 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.